Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
Hard TruthsRated ★ 4.5
Someone GreatRated ★ 2.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Emilia PerezRated ★ 2.5
No Love LostRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0