Titles you rated
UnnaturalRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 2.5
Melo MovieRated ★ 2.0- DoubtRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 2.0- 샤먼: 귀신전Rated ★ 3.5
Goodbye EarthRated ★ 1.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0