Titles you rated
OppenheimerRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
The Current WarRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 3.0
Christopher RobinRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.0
Zombieland: Double TapRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 3.5