Titles you rated
StokerRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 1.0
Forever the MomentRated ★ 1.0
She's the ManRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 1.0
AmélieRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
Summer WarsRated ★ 5.0