Titles you rated
- 6 DaysRated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Break the Silence: The MovieRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
WishRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0