Series
Ratings
187
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5- Our beautiful SummerRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
The Lady's CompanionRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- The Scandal of ChunhwaRated ★ 2.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shared Office HookupRated ★ 3.0
Family by ChoiceRated ★ 3.5
The Empress Season 2Rated ★ 4.0
Spice Up Our LoveRated ★ 3.0
Mom's Friend's SonRated ★ 2.0
Hidden LoveRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0