Titles you rated
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
WishRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0