Movies
Ratings
154
The ChaserRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 2.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 2.5
The Italian JobRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0