Titles you rated
ArmageddonRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.0
House of DRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 2.0
I Am SamRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0