Movies
Ratings
282
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0