Titles you rated
Emergency DeclarationRated ★ 3.0
Doi BoyRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The VisitRated ★ 3.0
SorumRated ★ 3.0
Night FishingRated ★ 2.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 1.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5- Baby's Day OutRated ★ 2.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
The Lion King at the Hollywood BowlRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5