Titles you rated
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0- The CureRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
The RockRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0