Titles you rated
Reply 1997Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
The Bride of HabaekRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 2.5