Movies
Ratings
349
The SubstanceRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 4.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 5.0
Baseball GirlRated ★ 4.5