Series
Ratings
101
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
Community Season 5Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5
Community Season 3Rated ★ 4.5
Community Season 2Rated ★ 4.5
Community Season 1Rated ★ 4.5- Ooku: The Inner ChamberRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
The Office Season 9Rated ★ 5.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.5