Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
The Harder They FallRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0