Titles you rated
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Fallen AngelsRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5