Titles you rated
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
A Dog of FlandersRated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 5.0
Sgt. FrogRated ★ 5.0- BonobonoRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0