Movies
Ratings
98
The Perfect ManRated ★ 4.0
Another Cinderella StoryRated ★ 4.0
Love WreckedRated ★ 2.0- Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 5.0
Never Been KissedRated ★ 5.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 5.0
AquamarineRated ★ 4.0
Shotgun LoveRated ★ 1.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 5.0
Leap YearRated ★ 3.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
Penny PinchersRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 5.0
Seducing Mr. PerfectRated ★ 4.0