Movies
Ratings
99
MasterRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 0.5
Innocent WitnessRated ★ 0.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.0
5 to 7Rated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
The VowRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0