Movies
Ratings
335
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.0
TurboRated ★ 3.0
The Lone RangerRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
TranceRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0