Titles you rated
Like for LikesRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 2.5
Worst WomanRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.0