Movies
Ratings
1028
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 2.5
Our SunhiRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 1.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 5.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5