Series
Ratings
46- Wakako zake Season 6Rated ★ 3.5
Wakako zake Season 5Rated ★ 3.5
Wakako zake Season 4Rated ★ 3.5
Wakako zake Season 3Rated ★ 3.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Omimi ni AimashitaraRated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0- The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 3.5
Your Home is My BusinessRated ★ 3.5
Overprotected KahokoRated ★ 2.0- The Queen's ClassroomRated ★ 3.5
Hakumei and MikochiRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 2.5
The MentalistRated ★ 2.5