Series
Ratings
45
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
Pokémon ConciergeRated ★ 3.5
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.0
Disenchantment Season 5Rated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
ShikiRated ★ 2.5