Movies
Ratings
441
Good NewsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
UgliesRated ★ 1.0
ParadiseRated ★ 2.0
BrickRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Turkish for BeginnersRated ★ 2.5
Enemy of the StateRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 2.0
What Happens in VegasRated ★ 2.5