Titles you rated
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5