Titles you rated
 TenetRated ★ 5.0 TenetRated ★ 5.0
 IntruderRated ★ 2.5 IntruderRated ★ 2.5
 MossRated ★ 3.0 MossRated ★ 3.0
 ArahanRated ★ 3.0 ArahanRated ★ 3.0
 Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5 Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
 MotherRated ★ 4.0 MotherRated ★ 4.0
 Scandal MakersRated ★ 4.5 Scandal MakersRated ★ 4.5
 Life of PiRated ★ 4.5 Life of PiRated ★ 4.5
 The Big SwindleRated ★ 4.0 The Big SwindleRated ★ 4.0
 RatatouilleRated ★ 4.5 RatatouilleRated ★ 4.5
 Warm BodiesRated ★ 3.5 Warm BodiesRated ★ 3.5
 WALL-ERated ★ 4.5 WALL-ERated ★ 4.5
 Hello GhostRated ★ 4.5 Hello GhostRated ★ 4.5
 FrozenRated ★ 4.5 FrozenRated ★ 4.5
 War of the ArrowsRated ★ 4.5 War of the ArrowsRated ★ 4.5
 The UnjustRated ★ 4.5 The UnjustRated ★ 4.5
 MaleficentRated ★ 4.0 MaleficentRated ★ 4.0
 MasterRated ★ 4.0 MasterRated ★ 4.0
 A Violent ProsecutorRated ★ 4.5 A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
 The WailingRated ★ 4.0 The WailingRated ★ 4.0