Series
Ratings
101
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
One the WomanRated ★ 3.0
Prison PrincessRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.0- 도라이버: 잃어버린 나사를 찾아서Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Unlock the BossRated ★ 1.5
Hot SpotRated ★ 4.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 1.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0