Movies
Ratings
112
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
The GraduateRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Death RaceRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Isle of DogsRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5