Movies
Ratings
764
WickedRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
BossRated ★ 1.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
Speak No EvilRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 2.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
AbigailRated ★ 2.5
Ready or NotRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5