Titles you rated
The Chosen Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.5
Beautiful MindRated ★ 1.5
My First TimeRated ★ 2.0