Titles you rated
 A House of DynamiteRated ★ 3.5 A House of DynamiteRated ★ 3.5
 WeaponsRated ★ 4.0 WeaponsRated ★ 4.0
 I, The ExecutionerRated ★ 3.0 I, The ExecutionerRated ★ 3.0
 Home without MeRated ★ 4.0 Home without MeRated ★ 4.0
 PossessionRated ★ 4.0 PossessionRated ★ 4.0
 TRON: AresRated ★ 2.0 TRON: AresRated ★ 2.0
 One Battle After AnotherRated ★ 5.0 One Battle After AnotherRated ★ 5.0
 Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0 Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
 The RosesRated ★ 3.5 The RosesRated ★ 3.5
 Stop Making SenseRated ★ 4.5 Stop Making SenseRated ★ 4.5
 F1: The MovieRated ★ 3.5 F1: The MovieRated ★ 3.5
 Hard TruthsRated ★ 4.5 Hard TruthsRated ★ 4.5
 About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0 About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
 BallerinaRated ★ 3.0 BallerinaRated ★ 3.0
- The Final SemesterRated ★ 4.5
 SupermanRated ★ 3.0 SupermanRated ★ 3.0
 Redux ReduxRated ★ 2.5 Redux ReduxRated ★ 2.5
 Dead RingersRated ★ 3.5 Dead RingersRated ★ 3.5
 TogetherRated ★ 4.0 TogetherRated ★ 4.0