Titles you rated
ChloeRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.0
Love Lies BleedingRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Drive-Away DollsRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.0- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0- The Man Who LaughsRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.5