Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 0.5
Inspector KooRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 0.5
My NameRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Midnight MassRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Slayers TryRated ★ 4.5
Slayers NextRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 3.5