Titles you rated
SignRated ★ 3.0
RememberRated ★ 1.5
Dr. RomanticRated ★ 2.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 2.0
Attic CatRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0
Tears of the DragonRated ★ 2.5- Three FriendsRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
My Fair PrincessRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 1.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 4.0