Movies
Ratings
510
Tokyo TaxiRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.5
Doraemon the Movie: Nobita's Art World TalesRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
DefianceRated ★ 3.5
The SiegeRated ★ 3.0
Courage Under FireRated ★ 3.5
Force of NatureRated ★ 3.0- The Confidence Man JP: PrincessRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
OldRated ★ 3.0
Patriots DayRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 3.0