Movies
Ratings
215
Two LoversRated ★ 2.5
One Fine DayRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.0
- House of the SeasonsRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Honokaa BoyRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 3.0