Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Queen of WalkingRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.5
LucyRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 3.5