Movies
Ratings
47
OblivionRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
S.W.A.T.Rated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
S.I.U.Rated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0