Titles you rated
The UnjustRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 2.0