Titles you rated
Falling SkiesRated ★ 4.0
Falling SkiesRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
Dr. RintarōRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 3.0- 流星ワゴンRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5