Movies
Ratings
314
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
OldRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.0