Series
Ratings
15- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
 Still 17Rated ★ 4.0 Still 17Rated ★ 4.0
 Temperature of LoveRated ★ 3.0 Temperature of LoveRated ★ 3.0
 Why Women KillRated ★ 2.5 Why Women KillRated ★ 2.5
 Go Back CoupleRated ★ 4.0 Go Back CoupleRated ★ 4.0
 Fight For My WayRated ★ 3.0 Fight For My WayRated ★ 3.0
 Extraordinary YouRated ★ 3.0 Extraordinary YouRated ★ 3.0
 Younger Season 7Rated ★ 5.0 Younger Season 7Rated ★ 5.0
 GleeRated ★ 5.0 GleeRated ★ 5.0
 Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0 Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
 Killing EveRated ★ 4.5 Killing EveRated ★ 4.5
 Killing EveRated ★ 5.0 Killing EveRated ★ 5.0
 The NewsroomRated ★ 4.0 The NewsroomRated ★ 4.0
 Big Little LiesRated ★ 5.0 Big Little LiesRated ★ 5.0
 Big Little LiesRated ★ 4.0 Big Little LiesRated ★ 4.0