Series
Ratings
123
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Scavengers ReignRated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
The Great Escape Season 3Rated ★ 3.5
The Great Escape 2Rated ★ 3.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5