Series
Ratings
31
BartenderRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.5- Detroit Metal CityRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
AjinRated ★ 4.0- AjinRated ★ 4.0
INGRESS イングレスRated ★ 4.5
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 4.0
GosickRated ★ 5.0
Marvel's Luke CageRated ★ 4.5
Marvel's Luke CageRated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5