Titles you rated
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5- Sexy Commando Side Story: That's Amazing!! Mr. MasaruRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.5
True BloodRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam 0083: Stardust MemoryRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 4.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.0
BerserkRated ★ 4.5
The X-FilesRated ★ 4.5- Human MarketRated ★ 4.0
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 4.5
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 5.0
Unsolved CasesRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.5