Movies
Ratings
137
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0- D-WarRated ★ 0.5
InterstellarRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0