Titles you rated
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 2.5
I'm HereRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Wuthering HeightsRated ★ 2.5
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.5
Stanley Kubrick: A Life in PicturesRated ★ 3.0
Husbands and WivesRated ★ 3.5
Bullets Over BroadwayRated ★ 4.0
Manhattan Murder MysteryRated ★ 3.5
Annie HallRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.0
Three… ExtremesRated ★ 2.5