Series
Ratings
26
Baby ReindeerRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 3.5
Summer Time RenderingRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Eminence in Shadow Season 2Rated ★ 4.0
The Eminence in ShadowRated ★ 4.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 3.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Yearly DepartedRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0